7/24 CEP NUMARAMIZ : 0532 455 87 03

Ev Hizmetleri Çalışma İzni

Ev Hizmetleri Çalışma İzni

Günümüzde bayan erkek ayrımı yapılmaksızın herkez artık iş hayatında çalışmaktadır. Burada tabiki bayan çalışanların hem iş hayatının yanı sıra hemde evdeki sorumlulukları daha da arttığından dolayı her zaman ev işlerine yetişemeyebilirler. Ev temizliği, ütü, çamaşır, yemek gibi bir çok işler için yeterli zamanı olmayan çalışan bayanlar için onlara evlerinde bütün işlerine yardımcı olabilecek elemanlar bulunmaktadır.

Artık Ülkemizde kendi ülkelerinden para kazanmak için iş bulmak için Türkiye'ye gelen yabancılar bulunmaktadır ve sayılarıda oldukça fazladır. Ev işlerinde yardımcı arayanlar artık yabancı çalışanlarıda oldukça fazla tercih etmektedirler. Özellikle yatılı yardımcı konusunda daha çok tercih edilmektedir. Ülkemize çalışmak için gelmiş yabancıların burada çalışabilmeleri için belli prosedürler vardır alınması gereken izin belgeleri vardır. Türkiye'de kalabilmeleri içinde aynı şekilde çeşitli işlemler vardır.

Biz Aleyna Grup olarak gerek ev işlerinde gerekse başka yardımcı yabancı eleman ihtiyaçlarınızda sizlere yabancı eleman ve bunlarla ilgili izin belgeleri gerekli prosedürler konusunda yapılması gereken bütün işlemler konusunda biz ilgilenmekteyiz ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için ihtiyacınıza uygun olarak alanında uzman tecrübeli elemanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Yabancı çalışma izni alabilmek için gerekli olan bütün evraklar belgeler sitemizde de yazmakta bizde sizlere yardımcı olmaktayız. Ev hizmetleriniz için yabancı personel arıyorsanız hemen bizimle irtibata geçip gerekli bilgileri bizden alabilirsiniz.

Amacımız sizlere en iyi şekilde en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktır.