7/24 CEP NUMARAMIZ : 0532 455 87 03

Çocuk Bakıcılığı

Bir anne için en önemli şey çocuğudur. Dışarıda çalışan bir bayan için de en önemli şey kendisi işe gittiği zaman gözü arkada kalmadan hiç şüphesi olmadan çocuğunu emanet edebileceği güvenilir birisinin olmasıdır.

Çalışan annelere doğum öncesi ve doğum süreciyle birlikte bir süre izin verilmektedir. Fakat izin dönemi bittiğinde tekrar işe dönmeleri gerektiğinde ihtiyaçları olan en önemli şey çocuk bakıcıdır. Bu çok zorlu bir süreçtir yani bakıcı aramak hem kendilerine güven veren hemde çocuklarının sevebileceği bir bakıcı bulmak gerçekten her anne baba için zordur.

Çalışmak için ülkemize gelen yabancı bakıcılar da bulunmaktadır. Sizin isteğinize ihtiyacınıza göre isterseniz belli zaman aralığında istersenizde yatılı bakıcı olarak işe alabilirsiniz. Bizler ülkemize çalışmak için gelen yabancılarla ilgili yabancı çalışma izni almaktayız. Bununla ilgili istenen gereken bütün belgeler ve bütün işlemleri biz halletmekteyiz.

Elemanlarımız alanlarında uzman çocuklarınızla ilgili gerekli eğitim ve bakımı sağlayabilecek bilgilere sahip ve tecrübelidirler.

Yabancı çocuk bakıcısının bir diğer avantajı ise çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda yabancı dil gelişimine de katkıda bulunacaktır.

Tüm yabancıların çalışma izinlerini almaktayız. Bununla ilgili bütün işlerle kendimiz ilgilenmekteyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.